Beylikdüzü-Kuştepe maçından gol sesi çıkmadı

İstanbul Süper Amatör Lig Klasman B Grubu’nun iki iddialı ekibinin mücadelesinde Kuştepespor ve Beylikdüzüspor 0-0 berabere kaldı.


 Bahçelievler İl Özel İdare Stadı’ndaki maç karşılıklı ataklarla geçti. Kuştepespor ilk çeyrekte iki önemli pozisyon buldu. Beylikdüzüspor 25’ten sonraki bölümde daha etkili oldu ve üç kez rakip kaleye tehlikeli gitti.

 

İki ekibin de çok iyi hazırlandığının belli olduğu maç izleyenlere keyif verirken tribünleri büyük ölçüde dolduran futbol severler keyifli bir karşılaşma takip etti. İkinci yarıda ise ilk yarının tersi tablo vardı. İlk bölümde Beylikdüzüspor üç fırsattan faydalanamadı. 67’de Kuştepe karşı karşıya bir gol kaçırırken kırmızı siyahlılar ilerleyen bölümde iki fırsat daha kaçırdı.

 

Maç 0-0 biterken, dördüncü Haliç’in haftayı galip kapatmasıyla iki takım son iki haftaya yakalanma stresiyle girdi.

 

Karşılaşmanın ardından SAL Klasman B Grubu’nda 16 puanlı Bahçelievlerspor 1. sırada yer alırken, Kuştepespor, 13 puanla 2. sırada yer alıyor. Şişli temsilcisi Kuştepe, bir sonraki maçını 27 Nisan Çarşamba günü saat 15:00’te Avcılar Belediyesi Atatürk Stadyumu’nda Haliç ile oynayacak.

 

Haber: Yerel Futbol / Barış Berber

Fotoğraf: Yerel Futbol / İbrahim Keskin