Bozkurt Mahallesi’nde uyuşturucu operasyonu

İstanbul Emniyeti Şişli’de uyuşturucu operasyonları düzenledi. Polislerin dikkatini çeken iki kişinin üzerinde uyuşturucu madde bulundu. Ardından Şişli’de bir adrese baskın düzenleyen emniyet görevlileri o adreste de çeşitli uyuşturucu ve uyarıcı maddeler ele geçirdi. Bu operasyonlarda gözaltına alınan yedi kişiden, altısı tutuklanırken biri serbest bırakıldı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, ‘uyuşturucu ve uyarıcı madde imal veya ticareti’ kapsamında Şişli İlçesi’nde baskınlar düzenledi. Bozkurt Mahallesi Dolapdere Caddesi’nde polisin şüphelenmesi üzerine durdurulan Marvan K. ve Muhanad Abdullah S.E.M. isimli kişilerin üzerinden beş parça afyon sakızı ele geçirildi.
Afyon ve pek çok hap ele geçirildi
Ardından Şişli İlçesi Bozkurt Mahallesi'nde bulunan Eşref Sokak ve Seymen Sokak arasında bir adrese baskın düzenlendi. Baskında 15 parça afyon sakızı, 670 tramadol hap, 63 extacy hap, yedi wotrey hap, 0.90 gram marihuana ele geçirilirken, baskın yapılan yerdeki şüphelilerin hepsinin üzerinde sahte euro ve dolar bulundu. Mahalleli, bir gün önce Bilezikçi Sokak’ta da operasyon yapıldığını söyledi. 
Altı kişi tutuklandı
Adreste bulunan zanlılardan Şebeddin Samir M. S. Gihad A. Ziyad Taher A. Asad Muhamed A. O. ve Mohamed Omar E. S. S. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı. Şüpheliler adli makamlara sevk edildi. Muhanad Abdullah S.E.M. adli makamlarca serbest bırakılırken, altı şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.