Şişli’de mahalle toplantılarının son durağı Teşvikiye Mahallesi oldu

Şişli Belediyesi ve Şişli Kent Konseyi’nin öncülüğünde yürütülen Benim Bütçem çalışması kapsamında gerçekleştirilen mahalle toplantılarının sonuna gelindi. Haftalardır süren toplantıların son durağı Teşvikiye mahallesi oldu.


Toplantıya yoğun ilgi gösteren Teşvikiye Mahallesi sakinleri hem Şişli ilçesine hem de Teşvikiye Mahallesi'ne ilişkin görüşlerini ve taleplerini paylaştı.

2022 yılının katılımcı bütçesinin konuşulduğu tüm toplantılarda olduğu gibi, Teşvikiye Mahallesi mahalle toplantısı da Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’in de katılımıyla gerçekleştirildi.

Teşvikiye Mahallesi için 2022 yılında talep edilen bütçe ve hizmetlerin dökümü de mahalle sakinleriyle paylaşıldı. Mahallelinin taleplerinin güncel durumu da aktarıldı. Mahallelinin görüş ve önerileri de alınarak mevcut ihtiyaçları karşılama yöntemleri birlikte tartışıldı.

Ardından söz alan Muammer Keskin, Belediye Başkanlığına seçilmesinin ardından başlayan 1000 günlük hizmet sürecinde gerçekleştirilen projeleri ve çalışmaları anlattı.

Keskin son toplantının ardından paylaşım yaparak, "Komşularımızla sohbet ettik, hizmetlerimizi anlattık ve önerilerini dinledik. Katılım sağlayan tüm komşularıma teşekkür ederim. Nice 1000 günlere!" dedi.