Canan Kaftancıoğlu'ndan İsviçre Günleri ziyareti

Canan Kaftancıoğlu Bomontiada’da gerçekleştirilen 2022 İsviçre Günleri’ni ziyaret etti. Kaftancıoğlu'na Muammer Keskin ve Tamer Özcanlı da eşlik etti.


İstanbul’daki İsviçre Başkonsolosluğu, İsviçre İhracat ve Yatırım Ofisi ve İsviçre Ticaret Odası Derneği’nin düzenlediği 2022 İsviçre Günleri, İstanbul’da ikinci kez 23-25 Eylül tarihleri arasında Bomontiada’da gerçekleşti.


Bu yılki İsviçre Günleri de atölye çalışmaları, konferanslar, seminerler, konserler, eğlenceli aktiviteler ve katılımcı standlarla dolu dolu geçti.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ve CHP Şişli İlçe Başkanı Tamer Özcanlı’nın eşliğiyle 2022 İsviçre Günleri’ni ziyaret etti. Kaftancıoğlu’nun ziyaretinde İstanbul İsviçre Başkonsolosu Julien Thöni de yer aldı.

Kaftancıoğlu, Keskin ve Özcanlı ile birlikte Lozan Barış Anlaşması’nın 100. yılı şerefine düzenlenen “İlk ve Son Barış: 100. Yılında Lozan” sergisini gezdi.

Ziyareti sosyal medya hesabından paylaşan Muammer Keskin, "Ziyaretlerinden dolayı Başkanlarımıza ve 3 gün boyunca bizlerle birlikte olan tüm komşularıma teşekkür ederim.” dedi.